• POZEMEK

  Výběr pozemku je jeden z nejdůležitějších bodů celého procesu. V rámci Chorvatska je potřeba myslet na několik věcí. Je třeba zvážit důležité parametry, jež se na samotné místo váží. Máme na mysli přímou polohu a s ní související vzdálenost včetně výhledu na moře, podcenit se nesmí ani orientace v rámci přírodních vlivů, které mohou hrát v Chorvatsku velmi důležitou roli. Správná volba a zohlednění patřičných vlastností poté určuje lukrativnost lokality jako celku. Zkrátka místo, kde hodláte trávit čas je třeba důkladně promyslet a vybrat. Díky našim mnohaletým zkušenostem takové místo můžeme společně najít.

 • PROJEKT

  Co se týče projektu, můžete oslovit architekty v Chorvatsku, ovšem naši klienti využívají služeb a umění českých architektů. Tento fakt se pro někoho může zdát jako problém, ale v žádném případě tomu tak není. Koordinaci mezi českými architekty, chorvatskou stavební firmou a jinými subjekty máme mnohokrát vyzkoušenou. Proces příprav může krásně probíhat v České republice a není potřeba, aby klient cestoval neustále do Chorvatska.
 • STAVEBNÍ POVOLENÍ

  Stavební povolení je pro občany České republiky noční můrou. V Chorvatsku je tato fáze výstavby pro naše klienty jako splněný sen. Nejenže všechny potřebné dokumenty a povolení vyřizuje naše společnost, ale především je tento proces při dodržení všech pravidel několikanásobně kratší. Příkladem může být - klient na podzim koupil pozemek, na jaře následujícího roku jsme jeho projekt začali stavět a další rok bude stavbu kolaudovat. Zdá se Vám to nemožné? Rozhodně není, alespoň ne v regionu kde působíme. • ZAJIŠTĚNǏ VÝSTAVBY

  Máme pro vás spolehlivého generálního dodavatele, stavební inženýry, zahradní architekty, dodavatele oken, firmu zajišťující výstavbu bazénů atd. Ceny jsou v Chorvatsku příznivější než v České republice. V případě, že má klient možnost, díky lepší ceně nebo zkušenosti, využít vlastní subdodavatele, není absolutně žádný problém jejich služeb využít. Pak už je vše pouze na domluvě a organizaci, aby na sebe jednotlivé práce navazovaly. Chorvatsko je známé a typické pro kamenné prvky. I na tento materiál máme specialisty, ať už se jedná o bračský kámen, který je v Chorvatsku nejznámější nebo o travertin z Itálie.

 • VÝSTAVBA

  Dozor nad výstavbou, kontrolní dny a přehled nad vším, co se na stavbě aktuálně děje, máme zajištěné a velmi dobře zorganizované. Tyto činnosti provádíme samozřejmě osobně, ale tím že je vzdálenost mezi ČR a Chorvatskem delší, tak naši klienti dostávají týdně několik reportů, fotografie a veškeré informace prostřednictvím komunikačních aplikací. Klient nemusí být tím pádem neustále na stavbě přítomný a má dokonalý přehled o všem.
 • KOLAUDACE

  Co říct zde? Snad jen to, že po dobře odvedené práci a dodržení všech náležitostí v průběhu výstavby (státní stavební dozor, stavební kniha apod.) to bude pouze formalita:)))

 • FACILITY SERVIS

  Po dokončení stavby, už vám nic nebrání v tom, aby jste si vaši nemovitost užívali plnými doušky. Někteří svůj dům pronajímají turistům, aby se jim investované finance vrátily. I tato varianta je dobrým rozhodnutím. Zajistíme vám pronájem nemovitosti, úklidovou službu, údržbu a provoz, ale také i exkluzivní služby jako je například pronájem nebo koupě lodi. Stručně řečeno, pomůžeme se vším, co s životem a působením v Chorvatsku souvisí.

 • Tel.:
  +420 602 711 655

 • Bystrcká 612/15
  624 00 Brno - Komín

O nás

Máme mnoholeté zkušenosti se stavěním domů a vil v Chorvatsku. Dokážeme zajistit, aby se naplnili Vaše sny o bydlení u moře. Spolupracujeme s prověřenými místními i českými dodavateli, aby byl váš projekt co nejdokonalejší. Prohlédněte si portfolio našich služeb.

Naše služby
 • Výběr lokality
 • Zajištění nákupu pozemku
 • Právní služby
 • Návrh projektu
 • Stavební činnost
 • Facility servis
Spolupracujeme
Poslední články
© Copyright 2024 TMM Office s.r.o. Webmaster megahosting.cz